ورق کرکره سینوسی

ورق های کرکره سینوسی از رایج ترین شکل های ورق های گالوانیزه هستند، که به دلیل موج دار بودن  ورق کرکره ای و شکل ظاهری آنها به این نوع ورق، سینوسی نیز گفته می شود. این ورق ها از پر طرفدارترین و رایج ترین طرح های ورق های گالوانیزه هستند. استفاده از این ورق ها از دیرباز مورد استقبال عموم بوده است ،کاربردها بسیار متنوعی دارند که از مهم ترین آنها می توان در ساخت سوله یا خانه ویلایی نام برد.با انتخاب این ورق می توانید استحکام و دوام را در کنار مزیت اقتصادی بودن یکجا داشته باشید. هم چنین ورق سینوسی گالوانیزه در معرض خوردگی قرار نمی گیرد و طول عمر بیشتری دارند.

این نوع فرمینگ از قدیمی‌ترین و پر فروش‌ترین فرم ورق شیروانی برای پوشش سقف می‌باشد. تولید این نوع کرکره با ورق گالوانیزه ساده یا ورق گالوانیزه رنگی انجام می‌پذیرد که به صرفه‌ترین نوع فرمینگ ورق جهت پوشش‌های سقف، کرکره سینوسی با ورق گالوانیزه می‌باشد. بدیهی است کرکره‌های رنگی علاوه بر زیبایی بیشتر دارای قیمت بالاتری نیز می‌باشند.

کرکره سینوسی به صورت طولی نورد می‌شود و با طول دلخواه مشتری و تا حداکثر 15 متر فرمینگ داده می‌شود، لازم به ذکر است کرکره‌های با طول بیشتر به دلیل دشوار بودن حمل آنها از کارخانه تا محل نصب، همچنین امکان شکسته شدن کرکره‌ها در هنگام بالابردن توسط جرثقیل بر روی سقف و از طرف دیگر دشوار بودن نصب یکپارچه آن برروی سقف، به صورت دو تکه انجام می‌پذیرد.

کاربرد کرکره‌های سینوسی

  • پوشش سقف انواع سوله با کاربری صنعتی، ورزشی، تولیدی، کشاورزی و ….
  • حصارهای دور ساختمان و پروژه‌های در حال احداث
  • پوشش سقف ویلا و آلاچیق
  • پوشش سقف ساختمان و سر در ورودی منازل
  • پوشش سقف پارکینگ و سایبان

ابعاد ورق رنگی سینوسی چقدر است؟

کرکره گالوانیزه رنگی در دو عرض 100 و 125 سانتی متر و با طول مورد سفارش مشتری قابل تولید و عرضه است. در مورد ضخامت هم به صورت عمومی از ورق رنگی با ضخامت 50 صدم میل استفاده می شود.اما به صورت کلی می توان از ورق گالوانیزه رنگی ضخامت 16 صدم میل تا ورق گالوانیزه رنگی 1 میل را کرکره کرد.
تماس با ما