درباره ما، سپاهان فولاد توانا

با بیش از 16 سال تجربه و سابقه ای شگفت انگیز در کنار شما هستیم تا شما هیچ وقت نگران تامین به هنگام هیچ یک از عرصه های فولادی مورد نیاز خود نباشید.
وحید کثیری

سپاهان فولاد کیست؟

این مجموعه به مدیریت جناب آقای وحید کثیری با بیش از ۱۲ سال سابقه در حوزه تامین فولاد توانسته است سهم چشمگیری از بازار آهن و فولاد را به خود اختصاص دهد. ایشان با پیاده سازی سیستم های مدیریت فروش و نظارت بر روند فروش سریع، سرعت در خرید و فروش انواع مقاطع فولادو سازه های فلزی را به صورت چشم گیری افزایش بخشیده‌اند.

تولیدی و بازرگانی سپاهان فولاد توانا با بیش از 16 سال سابقه در عرضه مقاطع فولادی و تولید انواع سازه های فلزی و عرشه های فولادی مفتخر است که به عنوان یکی از برترین تامین کننده های فولادی داخلی جمهوری اسلامی ایران به شمار می آید.

عرضه به سراسر ایران

تامین به سراسر ایران

شرکت فولاد سپاهان مفتخر است که با بهره‌گیری از ارتباطی امن و با سابقه با تمامی مصرف کنندگان و بازرگانان انواع ورق های فولادی، عرشه فولادی و … یکی از برترین تامین کنندگان فولادی در سال های اخیر برای شما مشتریان عزیز بوده است.

تلاش سپاهان فولاد بر این است که رضایت شما مصرف کنندگان و بازرگانان عزیز را با تامین به هنگام، تضمین معامله ای امن و همچنین کیفیت کالای مناسب جلب نماید.

سپاهان فولاد توانا

ارزش های سازمانی شرکت سپاهان فولاد

سپاهان فولاد با هدف ارائه خدمات تخصصی توزیع و عرضه محصولات فولادی به ویژه انواع ورق و کمک به اعتلای صنعت بومی کشور برآن است تا با کوچک کردن زنجیره های طولانی و ناکارآمد تامین محصولات فولادی از طریق حذف واسطه گری های بیهوده در این صنعت، به سهم خود گام کوچکی در راستای کمک به چرخه اقتصادی ایران عزیز برداشته باشد. ارائه محصولات فولادی با بهترین قیمت به تولید کنندگان و مصرف کننده نهایی در کنار کیفیت، دقت و احترام به مشتری سرلوحه کار ماست.

چشم انداز سپاهان فولاد

  • حضور پایدار در تامین انواع مقاطع فولادی در ایران و خاور میانه
  • ایجاد نظام یکپارچه فروش تمامی مقاطع فولادی به صورت مستقیم
  • ایجاد دیدگاهی نوین به صنعت تولید و عرضه فولاد
چشم اندار سپاهان فولاد توانا