ساخت سازه‌های فلزی

با توجه به توسعه کلان شهر های ایران و حرفه ای و صنعتی شدن ساخت و ساز باید به تدریج روش های مدرن در ساخت و ساز را با روش های سنتی جایگزین کنیم. سازه های فلزی میتوانند به خوبی در برابر حوادث غیر مترقبه و در طی روال ساخت تقویت شده و در برابر حوادث ایمن شوند . سرعت تولید و توسعه بالا دارند. زمان لازم برای ساخت محصول نهایی را کاهش می دهند. همچنین میتوانند به سبک تر شدن سازه ساختمان و افزایش مقاومت ساختمان کمک کنند.

سپاهان فولاد توانا (سپاهان فولاد نوین کثیر) برترین تولید کننده انواع سازه‌های فلزی آماده دریافت تمامی سفارش های شما می باشد، برای اطلاعات بیشتر به صفحه ساخت سازه های فلزی مراجعه فرمایید.

ساخت سازه‌های فلزی
برش انواع ورق های فولادی

برش انواع ورق های فولادی

به فرآیند جداسازی ورق ها ی فلزی که به منظور تولید یک محصول، برشکاری ورق می گویند. یکی از فرآیندهای شکل دهی فلزات، برشکاری و خمکاری ورق می باشد که در صنعت این فرآیندها به روش های متفاوتی انجام می شوند.
سپاهان فولاد توانا (سپاهان فولاد نوین کثیر) با بهره گیری از به روزترین دستگاه های برش و داشتن استاندارد های لازم برای دستگاه های برش از سازمان ملی استاندارد، تمامی درخواست های مشتریان خود را تا ضخامت ۲۰ میلیمتر دریافت می نماید. برای اطلاعات بیشتر به صفحه برش انواع ورق فولادی مراجعه فرمایید.